Jūsų patogumas apsipirkimo metu mums yra labai svarbus. Todėl mes suteikiame galimybę naudoti žinomus ir saugius mokėjimo būdus. Pasirinkite sau patogiausią būdą ir mokėkite taip, kaip Jums patinka.

Užsakius prekes Dambo.lt parduotuvėje, galimi šie atsiskaitymo būdai:

• Elektroninė bankininkystė: Tai greičiausias ir patogiausias apmokėjimo už prekes būdas. Šis apmokėjimo būdas yra itin saugus, kadangi po automatiškai suformuoto mokėjimo pirkėjas nukreipiamas tiesiai į banko mokėjimo sistemą. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, užsakymo apmokėjimo lange galėsite paspausti savo banko logotipą ir, prisijungę įprastu būdu, patvirtinti automatiškai suformuotą mokėjimo pavedimą savo banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Pirkėjas mokėjimo duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl mums ši informacija yra neprieinama.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

1.Užsakymo puslapyje pasirinkite skirtuką „Visi populiariausi mokėjimo būdai“, pasirinkite savo banką ir spauskite jo logotipą.

2. Būsite nukreipti į banko puslapį.

3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite Jums įprastu būdu ir patvirtinkite iš anksto automatiškai suformuotą mokėjimo nurodymą.

4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Dambo.lt mokėjimo puslapį. Mokėjimo apdorojimas gali užtrukti kelias sekundes.

Atkreipkite dėmesį, kad prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys vedami tik Jūsų banko puslapyje ir Dambo.lt nėra perduodami.

 

• Bankiniu pavedimu – Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Apmokėjimas pavedimu yra saugus tiek pirkėjui, tiek pardavėjui, kadangi visos mokėjimų operacijos vyksta tarp bankų. Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl mums ši informacija yra neprieinama.

Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: Jūratė Jaciunskienė
Ind. veiklos paž. Nr. 1276054
Sąskaita: LT273500010002336859
SWIFT: EVIULT2VXXX
Banko pavadinimas: Paysera LT, UAB